O nas

Kilka słów o biurze rachunkowym Maseka

Nie jesteśmy i nie zamierzamy być dużym biurem rachunkowym, ponieważ naszym celem jest spersonalizowane podejście,, które umożliwia jak największe wsparcie każdego klienta w realizacji zamierzonych celów.

Doskonale rozumiemy, że prowadzenie księgowości może przerosnąć niejednego. Zdajemy sobie sprawę, że jest to trudny element prowadzenia działalności, na który wielu z Państwa najczęściej nie ma czasu. Dlatego nasze biuro rachunkowe Maseka dba o to, aby mogli się Państwo w pełni skupić na aktywnym rozwoju firmy. Gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie, w ramach której zapewniamy rzetelność oraz terminowość, mając na uwadze dobro Twojej firmy.

W kontaktach z Klientami stawiamy przede wszystkim na rzetelność oraz na sprawną komunikację. Wierzymy bowiem, że jest to fundament udanej współpracy. Jesteśmy elastyczni, dostosowując się do potrzeb obsługiwanych firm.

Marta Gut

Główna księgowa

W 2013 roku ukończyłam studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jeszcze w trakcie studiów podjęłam pracę w biurze rachunkowym. Wiedzę poszerzałam na licznych szkoleniach oraz kursach. Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno samodzielnie, jak i w otoczeniu doświadczonych księgowych. Współpracowałam z firmami jednoosobowymi, MŚP jak i dużymi przedsiębiorstwami. Przykładam dużą wagę do terminowości, która ważna jest zwłaszcza w kwestii finansów. Dbając o bezpieczeństwo i rozwój firm dokładam wszelkich starań, aby swoje obowiązki wykonywać skrupulatnie.

W księgowości najbardziej lubię kontakt z klientem. Uważam, że praca księgowego to nie tylko faktury czy rozliczenia, ale również wsparcie dla drugiej osoby. Biegle posługuję się językiem angielskim, co umożliwia mi kontakt z klientem zagranicznym.

W pierwszych latach pracy zajmowałam się głównie księgowością jednoosobowych działalności gospodarczych. Z biegiem czasu i zdobyciem doświadczenia zawodowego skupiłam się na spółkach kapitałowych. Założyłam firmę, ponieważ samodzielne decydowanie o podejmowanych działaniach, niezależność oraz satysfakcja z tworzenia nowych rzeczy są dla mnie niezmiernie ważne. Oferuję swoje szerokie wsparcie zarówno dla przedsiębiorców od lat działających na rynku, jak i nowych firm.

Nasze atuty

Specjalizacja w pełnej księgowości

Usługi kadrowo płacowe wraz w prowadzeniem pełnej dokumentacji

Zatrudnianie cudzoziemców i legalizacja ich pracy

Indywidualne podejście do klienta

Pomoc w bieżących kwestiach

Obsługa w języku angielskim

Kompleksowość i terminowość świadczonych usług

Polisa OC biura rachunkowego